Komunikat RODO

W związku z tym, iż od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, chcemy poinformować Państwa o przetwarzaniu danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Wszelkie informacje pod linkiem - Polityka prywatności danych

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Segregacja odpadów
Nowe przepisy dotyczące odpadów pozwalają zaoszczędzić pieniądze osobom, które segregują śmieci. Wymagane do tego są worki o odpowiednim kolorze. Nasze worki występują w pięciu kolorach do segregacji odpadów metalowych, papierowych, plastikowych, szklanych i biologicznych. Co zalicza się do tych odpadów: Odpady metalowe - puszki po konserwach, ...
Nowe przepisy dotyczące odpadów pozwalają zaoszczędzić pieniądze osobom, które segregują śmieci. Wymagane do tego są worki o odpowiednim kolorze. Nasze worki występują w pięciu kolorach do segregacji odpadów metalowych, papierowych, plastikowych, szklanych i biologicznych. Co zalicza się do tych odpadów: Odpady metalowe - puszki po konserwach, napojach, sreberka z pojemników, drobne przedmioty z metalu. Odpady papierowe - stare gazety, pisma, listy, kartony, opakowania papierowe, makulatura. Odpady plastikowe - plastikowe pojemniki, plastikowe butelki, jednorazowe sztućce, folie, drobne elementy z plastiku. Odpady szklane - butelki ze szkła, szklanki, słoiki, kubki szklane, drobne przedmioty ze szkła bez ostrych krawędzi. Bioodpady - resztki pożywienia, części roślin, obierki.
Więcej

Segregacja odpadów Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów