Komunikat RODO

W związku z tym, iż od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, chcemy poinformować Państwa o przetwarzaniu danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Wszelkie informacje pod linkiem - Polityka prywatności danych

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Sklep Fullpak ma charakter sprzedaży wysyłkowej. Większość towaru jest dostarczana do klienta za pośrednictwem firm transportowych. W trosce aby towar dotarł do Państwa nietknięty, wysyłamy tylko sprawdzoną firmą kurierską Siódemka lub DHL. Nie korzystamy z zawodnej poczty.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu są widoczne przy finalizowaniu zamówienia, w tym momencie można jeszcze się cofnąć i je zmienić. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu.

 

Możliwe sposoby wysyłki:

1. Kurier Siódemka poprzedzony przelewem - koszt 19,50zł

Schemat:

  • A. Zamówienie - wybór wysyłki przelewowej
  • B. Przelew na konto wykonany z danych w wiadomości e-mail
  • C. Potwierdzenie przelewu na koncie (podesłanie potwierdzenia wykonania pomija ten krok)
  • D. Wysyłka towaru kurierem
  • E. Odbiór przesyłki przez klienta

 

2. Kurier Siódemka wysyłka za pobraniem - koszt 25,00zł

Schemat:

  • A. Zamówienie - wybór wysyłki pobraniowej
  • B. Wysyłka towaru kurierem
  • C. Odbiór przesyłki i zapłata u klienta

Zabezpieczenie przesyłki.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Przedmioty są owinięte materiałami sprężystymi, puste miejsca w kartonach zabezpieczone wypełniaczami. Kartony są owinięte folią stretch, zabezpieczone taśmą pakową i spinającą przy użyciu specjalnej maszyny. Materiały wrażliwe, jak np. farby są dodatkowo oznaczane na kartonach aby wymusić określone postępowanie z paczką i ją dodatkowo zabezpieczyć.
Prosimy o obejrzenie otrzymanej przesyłki, czy jej stan odpowiada powyższemu opisowi.

Siódemką wysyłamy paczki do 30kG. Cięższe wysyłki realizowane są kurierem DHL.

Zwroty z tytułu prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 od daty otrzymania towaru.

W tym celu należy pobrać wzór http://fullpak.idsl.pl/wzory/wzor_odstapienia.doc . Wypełnić i odesłać ma adres email kontakt@fullpak.pl.

Towar należy odesłać na adres Fullpak, ul. Fabryczna 2, 69-200 Sulęcin, przesyłką bez pobrania. Wpłacone kwoty zostaną zwrócone na podane przez klienta konto. W wypadku stwierdzenia stanu towaru tzw. przekroczenia normalnego zarządu suma zwrotu może zostać umniejszona o kwoty odszkodowania.

Zwroty z tytułu reklamacji

W przypadku stwierdzenia wad towaru powinno się o tym powiadomić telefonicznie bądź mailowo obsługę sklepu. Potem należy odesłać towar bez pobrania na adres Fullpak, ul. Fabryczna 2, 69-200 Sulęcin. Warto dołączyć opis usterki i dane konta do zwrotu wpłaconej kwoty.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Obsługa sklepu zwróci sumę kosztu towaru i wysyłki na podane przez klienta konto.